ניקוי שטיחים בחיפה

קצת על ניקוי שטיחים בחיפה

ניקוי שטיחים בחיפה – כל מה שרציתם לדעת והתביישתם לשאול

שטיחים הם מוצרי טקסטיל יקרים, לעיתים יוקרתיים, שנוטים להתלכלך יותר מכל דבר אחר בבית (כמעט). הם צוברים לכלוך, אבק, כתמים וחיידקים, שנמצאים לכם בבית, מתחת לרגליים.

אבל זה לא נשאר רק מתחת לרגליים, כי אבק וחיידקים נוטים להתפשט, ילדים קטנים אוהבים להתגלגל ולשכב על השטיח, או יותר גרוע – להרים ממנו פיסת אוכל שנפלה ולהכניס אותה לפה.

באופן כללי – שטיח מלוכלך זה לא נעים ולא בריא…

בדיוק לשם כך, אנחנו מציעים לכם ניקוי שטיחים בחיפה – ברמה מקצועית ומוקפדת, ללא פשרות.

 

ניקוי שטיחים בחיפה בבית הלקוח – מה זה דורש?

ניקוי שטיחים בחיפה בבית הלקוח יכול להתבצע בתנאים מסוימים. 

כדי לקבוע אם אפשר לבצע עבורכם ניקוי שטיחים במקום, הצוות שלנו מגיע אליכם הביתה, או למשרד, כדי לראות איזה סוג של שטיח זה ובאיזה מצב הוא נמצא.

 

לאחר מכן הצוות שלנו יכול לקבל החלטה לגבי סוג הטיפול המתאים לשטיח שלכם ורק לאחר מכן הוא קובע אם אפשר לספק את הטיפול הדרוש במקום, או שצריך לקחת את השטיח למפעל שלנו לצורך ניקוי יסודי.

 

ניקוי שטיחים שונים נעשה בצורות שונות, בגלל סוג הסיבים, שיטת האריגה והעיטור של השטיח, שיטת הצביעה ואפילו סוגי הצבעים הם שונים. גם גיל השטיח הוא גורם משפיע, כמו גם רמת הלכלוך שלו ולכן, אנחנו שולחים צוות מקצועי שיכול להחליט במקום מהי הדרך המתאימה ביותר לטפל בשטיח שלכם.

 

תוך כמה זמן מגיעים לנקות את השטיח?

הצוותים שלנו ממוקמים בחיפה ולכן, אתם יכולים לקבל שירות מקצועי, מהיר ואמין, במחיר ללא תחרות – מהיום למחר, בין אם מדובר על ניקוי שטיחים בחיפה הדר או בכל איזור אחר של העיר וסביבתה.

אתם לא צריכים לחכות, לא נרשמים ברשימת המתנה ולא מתאזרים בסבלנות, אלא מתקשרים אלינו, מזמינים שירות ניקוי לשטיח שלכם ואנחנו מגיעים תוך יום.

 

הצוותים שלנו פועלים כל יום מבוקר עד ערב, ליתר דיוק מהשעה 8 בבוקר ועד השעה 20:00 בערב, כדי שאתם תוכלו לקבל שירות מקצועי לניקוי שטיחים בכל רגע נתון!

 

מתי צריך לקחת את השטיח לניקוי במפעל?

ניקוי שטיחים בחיפה בבית הלקוח מתבצע כאשר מדובר על שטיח פשוט יחסית, שאינו יקר ערך במיוחד ואינו מלוכלך במיוחד.

במילים אחרות, אם יש לכם שטיח יוקרתי ויקר ערך, כמו למשל שטיחים אפגניים בחיפה או שטיחים פרסיים בחיפה.

גם אם השטיח שלכם מלוכלך במידה יוצאת דופן, אנחנו מעדיפים לקחת אותו למפעל שלנו, שם נוכל לספק לו טיפול מקצועי אף יותר מאשר בבית, או במשרד שלכם, להשתמש בחומרים ומכשירים מגוונים, שנמצאים בשימוש רק במפעל ולהחזיר לכם את השטיח כאשר הוא נקי, כמו חדש, אבל גם בריא ושלם.

ניקוי שטיחים בחיפה – מחיר

מחיר ניקוי שטיחים בחיפה כמו בכל מקום אחר בארץ, נקבע לפי שלושה פרמטרים עיקריים:


  • גודל השטיח

ככל שהשטיח גדול יותר, כך יש צורך בכמות גדולה יותר של חומרי ניקוי וזמן עבודה ארוך יותר. מן הסתם, הדבר משפיע על מחיר השירות. במקרים מסוימים ניתן לקבל מחיר לפי מ"ר.


  • סוג השטיח

סוגים שונים של שטיחים זקוקים לחומרי ניקוי שונים ושיטות ניקוי שונות. גם משך הזמן הנדרש לניקוי השטיח עשוי להשתנות בהתאם לסוג השטיח. לכן, זהו קריטריון נוסף, המשפיע על המחיר.


  • סוג ורמת הלכלוך על השטיח

קיימים סוגים שונים של כתמים שאפשר לנקות מהשטיח, אבל כתמים שונים מצריכים שימוש בחומרים שונים וטכניקות ניקוי שונות, לעיתים גם זמני עבודה שונים.

 

לכן, המחירון שאנחנו מציעים כאן לנוחותכם, מתייחס למחירים כלליים, בתנאי שאין דרישות מיוחדות או צרכים מיוחדים לניקוי השטיח שלכם.

 

מחירון ניקוי שטיחים בחיפה:

 

סוג השטיח גודל השטיח מחיר לגודל המצוין מחיר לפי מטר
ניקוי שטיח פרסי 2X1.5 מטר 210 ש"ח 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח אפגני 3X2 מטר 420 ש"ח 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח מקיר לקיר 3X3 מטר 180 ש"ח 20 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח סינטטי 2X3 מטר 180 ש"ח 30 ש"ח למ"ר

 

 

צריכים ניקוי שטיח בחיפה? אנחנו כאן לשירותכם! 

צרו קשר עוד היום וקבלו שירות ללא פשרות ומחיר ללא תחרות!!!

שירותים נוספים

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !