fbpx

ניקוי שטיחים בתל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב

קצת על ניקוי שטיחים בתל אביב

זקוק לעזרה? מלא את הטופס והצוות שלנו יחזור אליך בהקדם.

טופס הזמנה ובירורים

ניקוי שטיחים בתל אביב – כל השלבים לשטיח נקי

ניקוי שטיחים זו פעולה לא חדשה במיוחד עבור רוב האנשים, אלא שאתם מנקים את השטיח שלכם (וגם המנקה – אם יש לכם אחת) באמצעים ביתיים, כמו שואב אבק ואולי גם ספריי לניקוי שטיחים שרכשתם בסופר.

אמצעים אלה אולי יעילים לצורך הסרה של רוב האבק, החול והכתמים, אבל הם לא מסוגלים לנקות כתמים קשים שהתייבשו על השטיח, הם לא מסוגלים לחטא את השטיח מפני חיידקים והם בהחלט עלולים להרוס לכם את השטיח, אם תשתמשו בחומר שאינו מתאים לסוג השטיח שלכם, או בשיטות ניקוי קשות מדי לסוג הסיבים.

לכן אנחנו מציעים לכם – ניקוי שטיחים מקצועי, עד הבית, על ידי צוות מקצועי, מנוסה ורציני, שיכול להחזיר את השטיח שלכם למצב כמו חדש.

 

כל הסיבות לעשות ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי הוא תהליך הבנוי מכמה שלבים ומטרתו העיקרית – לספק לכם שטיח נקי, מחוטא מחיידקים, שנראה כמעט כמו חדש. אז מה אתם מרוויחים מהזמנה של ניקוי שטיחים תל אביב – אצל חברה מקצועית?

 

 • רק ניקוי שטיחים מקצועי יכול לנקות את השטיח שלכם באופן יסודי מספיק, כדי להגן עליכם מפני חיידקים ומזהמים.
 • ניקוי שטיחים מקצועי חוסך מכם את הטרחה של ניקוי שטיח באופן עצמאי וגם נותן לכם תוצאות טובות יותר
 • אפשר להזמין ניקוי שטיחים עד הבית, או מקום העבודה
 • צוות מקצועי לניקוי שטיחים יודע להתאים לשטיח שלכם את חומרי הניקוי המתאימים לו ביותר וגם את תהליכי הניקוי המתאימים ביותר, כדי לא לפגום בצבעים, בסיבים ובמראה השטיח.

 

האם ניתן לנקות את כל סוגי השטיחים?

בעיקרון, כל סוגי השטיחים ניתנים לניקוי, אבל חשוב לדעת:

 • יש כתמים שלא ניתן להסיר, אם אלה נוצרו בגלל שמן תעשייתי למשל, דבק תעשייתי וחומרים קשים אחרים.
 • שטיחים שונים זקוקים לתהליכי ניקוי שונים, כאשר שטיח מחומרים טבעיים או שטיח יקר במיוחד, זקוק לתהליך ניקוי עדין.
 • קשה יותר לנקות שטיחים טבעיים מאשר שטיחים סינטטיים, כי שטיחים טבעיים סופגים את הלכלוך לעומק הסיבים וגם כי אסור לנקות אותם בשיטות וחומרים אגרסיביים.

 

ניקוי שטיחים בתל אביב – שלבים בדרך לשטיח נקי

כשאנחנו מבצעים ניקוי שטיחים בתל אביב יפו, או בכל מקום אחר, אנחנו מקפידים על ביצוע של מספר שלבים חשובים:

 

הצוות שלנו מגיע עד אליכם

אנחנו מגיעים עד אליכם, כדי לבדוק את סוג השטיח ולהחליט אם הוא במצב מתאים לניקוי במקום, או שצריך לקחת אותו לניקוי במפעל. לרוב אנחנו לוקחים שטיחים למפעל כאשר מדובר על רמה מסוימת של לכלוך, כי במפעל אנחנו יכולים לנקות אותו במכונות ייעודיות, לבצע תהליך יסודי במיוחד ולהחזיר לכם אותו יבש, נקי ומחוטא.

חשוב לציין גם כי אם אנחנו מחליטים לקחת את השטיח לניקוי במפעל, אתם צריכים להתאזר בסבלנות, כי חשוב לנו לתת לכם שירות סופר מקצועי ולכן התהליך עשוי להימשך בין שבוע לשבועיים.

 

בחירת חומרים ותהליכי ניקוי מתאימים לשטיח

גם אם אנחנו מחליטים לבצע ניקוי של השטיח במקום, אנחנו מחליטים באילו חומרי ניקוי להשתמש ואילו תהליכי ניקוי לבצע, בהתאם לסוג הסיבים של השטיח – טבעיים או סינטטיים, ארוכים או קצרים. אנחנו בודקים גם את גיל השטיח ואת מצב הלכלוך, כדי לקבוע מה הדרך הכי מתאימה לניקוי שלו.

אנחנו יודעים שחלק מתהליכי הניקוי, כמו גם חלק מהחומרים, לא מתאימים לכל סוגי השטיחים, ולכן יכול מאוד להיות שנחליט לעשות לכם דווקא ניקוי יבש שטיחים תל אביב, אבל נפרט כאן את כל השלבים האפשריים בתהליך ניקוי שטיחים בתל אביב.

 

שאיבה ראשונית

כל תהליך ניקוי של כל סוגי השטיחים, גם כאשר מדובר על ניקוי שטיחים מקיר לקיר בתל אביב, מתחיל בשאיבה טובה. שאיבה חזקה של השטיח מאפשרת לנו להוציא ממנו את כל הלכלוך היבש – אבק וחול, יחד עם קרדית האבק, לתוך שואב אבק מקצועי עוצמתי.

כך אנחנו יכולים לבצע יותר ביעילות את שאר השלבים בניקוי השטיח.

 

הזרקת חומרי ניקוי

חומרי הניקוי המתאימים ביותר לסוג השטיח שלכם, מוזרקים אליו בשלב זה בעזרת ציוד מקצועי מתאים. המטרה היא להספיג את השטיח, עד עומק הסיבים בחומרי ניקוי מתאימים. ניתן גם להשרות את השטיח במים רוויים בחומרי ניקוי – אם הניקוי נעשה במפעל. בכל מקרה, המטרה היא לתת לשטיח לספוג את חומרי הניקוי, כדי שאלה יוכלו לבצע חיטוי מלא של חיידקים בשטיח והסרה של הכתמים הקשים.

 

קרצוף

במפעל אנחנו פשוט מכניסים את השטיח לתוך מכונה עם מברשות מסתובבות, קצת כמו מכונות ניקוי אוטומטיות לרכב. אצלכם בבית, או במקום העבודה, אנחנו משתמשים במברשות מסוג קצת שונה, אשר מסייעות להסרת הכתמים ביעילות.

שטיפה

שטיפת השטיח נעשית כדי להסיר ממנו את חומרי הניקוי ביחד עם כל הלכלוך שהחומרים הצליחו להסיר.

 

הברשה, ייבוש וסחיטה

ייבוש השטיח הוא שלב הכרחי כמובן, אך סחיטה לא מתאימה לכל שטיח. במקרה של שטחים עדינים במיוחד, אנחנו מייבשים אותם בשיטות עדינות יותר, שלא יפגעו בסיבים, בצבע או בשלמות השטיח.

 

החזרה לשימוש

השטיח חוזר אליכם – נקי, מחוטא, יפה למראה, כמעט כמו חדש.

 

ניקוי שטיחים בתל אביב – מחיר

מחיר ניקוי שטיחים בתל אביב כמו בשאר ערי ישראל, נקבע כך:

 • גודל השטיח

ככל שהשטיח גדול יותר, כך יש צורך בכמות גדולה יותר של חומרי ניקוי וזמן עבודה ארוך יותר. מן הסתם, הדבר משפיע על מחיר השירות. במקרים מסוימים ניתן לקבל מחיר לפי מ"ר.

 • סוג השטיח

סוגים שונים של שטיחים זקוקים לחומרי ניקוי שונים ושיטות ניקוי שונות. גם משך הזמן הנדרש לניקוי השטיח עשוי להשתנות בהתאם לסוג השטיח. לכן, זהו קריטריון נוסף, המשפיע על המחיר.

 • סוג ורמת הלכלוך על השטיח

קיימים סוגים שונים של כתמים שאפשר לנקות מהשטיח, אבל כתמים שונים מצריכים שימוש בחומרים שונים וטכניקות ניקוי שונות, לעיתים גם זמני עבודה שונים.

 

לכן, המחירון שאנחנו מציעים כאן לנוחותכם, מתייחס למחירים כלליים, בתנאי שאין דרישות מיוחדות או צרכים מיוחדים לניקוי השטיח שלכם.

 

מחירון ניקוי שטיחים בתל אביב:

 

סוג השטיח גודל השטיח מחיר לגודל המצוין מחיר לפי מטר
ניקוי שטיח פרסי 2X1.5 מטר 210 ש"ח 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח אפגני 3X2 מטר 420 ש"ח 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח מקיר לקיר 3X3 מטר 180 ש"ח 20 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח סינטטי 2X3 מטר 180 ש"ח 30 ש"ח למ"ר

 

 

 

מתי אפשר לנקות שטיחים בבית הלקוח?

חברת ניקוי שטיחים בתל אביב, שמתנהלת באופן מקצועי, תנקה לכם שטיח בבית, או במקום העבודה, רק בתנאי שמדובר על שטיח זול יחסית, עם רמת לכלוך בינונית עד נמוכה.

זה יכול להיות חסכוני מבחינת עלויות, אבל בהחלט לא מתאים לכל סוג של שטיח.

כמובן שאם יש לכם שטיחי מקיר לקיר, הניקוי חייב להתבצע בבית. במקרה כזה, כדאי לכלול כבר את כל השטיחים בבית בשירות הניקוי המקצועי, כי שירות מקיף כזה יכול להוריד לכם עלויות באופן משמעותי.

 

מתי שולחים שטיח לניקוי במפעל?

אם יש לכם שטיח מלא בחול, עם סיבים צפופים במיוחד, נוכל לתת לו טיפול מקצועי ומקיף באמת – רק במפעל. המכונות שלנו במפעל, מסוגלות לנער את השטיח באופן יסודי, כדי להוציא ממנו כל פירור של לכלוך. גם תהליך השטיפה יכול להיעשות באופן יותר יסודי ולאחר מכן הייבוש מתבצע יותר מהר, משום שהוא נעשה במכונה מתאימה.

לעומת זאת, גם שטיח עדין ויקר במיוחד, אנחנו מעדיפים לקחת אותו למפעל, כדי לתת לו טיפול מקצועי ועדין ככל הניתן.

 

טיפ מאיתנו – כך תנקו בעצמכם כתמים קשים מהשטיח

כתמים קשים על שטיח בהיר יכולים להרוס את המראה שלו עד כדי כך שהוא לא ראוי לשימוש יותר.

זהו מצב מתסכל, במיוחד אם מדובר על שטיח יקר ערך.

לכן, חשוב שתדעו איך להסיר כתמים קשים מהשטיח:

 • אסור למרוח את הכתם בשום אופן. לכן, גם אם נשפך לכם יין על השטיח, אל תנסו לנגב אותו עם מטלית לחה, או לשפוך עליו מים וסבון, כי זה רק יגדיל את שטח הפנים של הכתם על השטיח, אבל לא יעלים אותו.
 • במקום זאת, קחו מגבת נקייה ויבשה, הניחו אותה על הכתם ודרכו עליה, עד שתרגישו שכל הנוזל נספג במגבת.
 • חשוב להדגיש – ניקוי כתמים קשים צריך להתבצע במהירות האפשרית, כדי למנוע מהכתם להיספג לעומק סיבי השטיח. במצב כזה לא ניתן לנקות את הכתם, אלא רק באופן מקצועי.
 • כעת אפשר לקחת כוס עם תמיסה של מים חמימים וסבון כלים, לשפוך אותה על הכתם ולשפשף את אזור הכתם עם מברשת עדינה, במיוחד אם מדובר על שטיח טבעי, או עדין מאוד.
 • לבסוף, הספיגו את נוזלי הניקוי שוב בעזרת מגבת יבשה ונקייה והניחו לשטיח להתייבש היטב.

 

לסיכום, ניקוי שטיחים היא פעולה חשובה שכדאי לעשות באופן מקצועי אחת לתקופה, כדי לשמור על שלמות השטיח, אבל גם ובעיקר – על הבריאות שלכם!

רוצים שטיח נקי ויפה, כמו חדש? התקשרו אלינו והזמינו ניקוי שטיחים בתל אביב עוד היום!

שירותים נוספים

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !

דילוג לתוכן