ניקוי שטיחים ברמת גן

ניקוי שטיחים ברמת גן

קצת על ניקוי שטיחים ברמת גן

ניקוי שטיחים ברמת גן  – איך עושים את זה נכון?

כל בעל שטיח ברמת גן יודע, כי שטיחים הם פריטי עיצוב ונוחות חשובים,  מתאימים לשימוש בבית, במשרד ובמקומות עבודה נוספים, אבל גם צוברים המון לכלוך, אבק וחיידקים.

לכן, ניקוי שטיחים ברמת גן, כמו בכל מקום אחר – הוא פעולה חשובה שצריך לעשות לעיתים תכופות. אז מה יש לנו לחדש לכם בנושא? המשיכו לקרוא.

 

האם אפשר לנקות כל סוג של שטיח?

ניתן בהחלט לנקות כל סוג של שטיח – שטיח סינטטי, או שטיח מסיבים טבעיים, אבל חשוב להבין כי יש לטפל בצורה אחרת בכל סוג של שטיח, לבחור סוג שונה של חומרי ניקוי ובעיקר – להבין איזה סוג של כתם יש על השטיח, כדי להשתמש בתהליכי ניקוי מתאימים לחיבור בין החומר שהכתים את השטיח, לבין סוג הסיבים.

 

כך למשל, הרבה יותר קשה לנקות כתם דיו, או שמן, או חומר חזק אחר על שטיח טבעי מאשר על שטיח סינטטי, בגלל האופן שבו נספג הלכלוך בסיבי השטיח.

 

זו גם אחת הסיבות שבגללה, אנחנו בקלין פרו, מקפידים לבחון את השטיח היטב, לפני שנקבל החלטה איזה תהליך ניקוי מתאים לו והאם אפשר לנקות אותו במקום, או שכדאי לקחת אותו לניקוי במפעל שלנו.

 

ניקוי שטיחים ברמת גן באופן מקצועי – איך עושים את זה?

שלבים קבועים נכללים כמעט בכל תהליך של ניקוי שטיחים, אם כי, כאמור – חשוב לבחון את סוג השטיח והמצב שלו, לפני שמחליטים איך לנקות אותו בדיוק:

 

  • הסרת לכלוך יבש – שאיבה חזקה של חול ואבק הנמצאים על פני השטיח וגם בעומק הסיבים.
  • הזרקה של מים וחומרי ניקוי – באופן ידני, או במכונה – ניתן להפעיל בלחץ גבוה על שטיח סינטטי או בלחץ נמוך על שטיח טבעי.
  • קרצוף – מחדירים את חומרי הניקוי ומשפשפים את הכתמים, עם מברשת ידני, או מברשות אוטומטיות במפעל.
  • שאיבה נוספת, או סחיטה וייבוש במפעל

 

 

לסיכום, ניקוי שטיחים על ידי בעלי מקצוע, מבטיח לכם שטיח מחוטא מחיידקים ונקי לגמרי, כדי שיוכלו לחזור להשתמש בו ללא חשש. דברו איתנו ונשמח לספק גם לכם שטיח נקי ובטוח לשימוש!

 

 

שירותים נוספים

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !