fbpx

ניקוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים בירושלים

קצת על ניקוי שטיחים בירושלים

זקוק לעזרה? מלא את הטופס והצוות שלנו יחזור אליך בהקדם.

טופס הזמנה ובירורים

ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה מזמינים אצל קלין פרו – החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים וריפודים. אנחנו מציעים שירות ניקוי שטיחים בירושלים בכל חלקי העיר, כולל שכונות כמו בית וגן, תלפיות, הגבעה הצרפתית, הר נוף ועוד. הזמינו עכשיו שירות לניקוי השטיח וקבלו הדגמה חינם בבית הלקוח, ללא התחייבות או עלות מצדכם.  אנו מציעים שירות מהים למחר ואנחנו זמינים להגיע לביתכם מ 08:00 עד 20:00.

מחיר ניקוי שטיחים בירושלים – ממה הוא מושפע?

שטיחים הם פריטי עיצוב ונוחות מהחשובים ביותר שניתן להתקין בבית, במשרד, בחנות, או בכל מקום אחר, שאתם רוצים להפוך אותו יותר חמים, מזמין ומעוצב.

יחד עם זאת, שטיחים יכולים להפוך בקלות רבה למדגרה של חיידקים, חממה של מזהמים ומפגע תברואתי, שצריך לטפל בו באופן מקצועי.

אז למה כדאי להזמין ניקוי שטיחים בירושלים? איך זה עובד ומה צריך לדעת, אם אתם רוצים לנקות את השטיח בעצמכם?

איך מתבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

יש כמה שלבין קבועים בתהליכי ניקוי שטיחים מקצועיים, אבל חשוב להבין כי יש הבדלים משמעותיים בין שטיח לשטיח, בגלל סוג הסיבים, רמת הלכלוך ועוד.

לכן, בעיקר כאשר מדובר על שטיח מסיבים טבעיים לעומת שטיח מסיבים סינטטיים – חשוב להבין כי ייתכנו שלבים ניקוי מעט שונים:

 

  • הסרת לכלוך יבש – שטיחים אוגרים בתוכם כמויות עצומות של חול, אבק ומזהמים שונים שנמצאים בתוך הלכלוך הזה. לכן, מתחילים את תהליך הניקוי של השטיח בשאיבה חזקה, או במכונה מיוחדת במפעל, בהתאם לסוג השטיח.
  • הזרקת מים וחומרי ניקוי – ניתן לבצע זאת באופן ידני, או על ידי מכונות במפעל, אך תהליך זה הוא חיוני לצורך החדרה יעילה של חומרי ניקוי חזקים מספיק, כדי לספק את התוצאה הרצויה.
  • קרצוף – שלב זה מתאים בעיקר לשטיחים סינטטיים ,אם כי גם שטיחים טבעיים ניתנים לקרצוף – באופן מקצועי וזהיר. בשלב זה משפשפים את השטיח ע מברשת ידנית, או באמצעות מברשות מסתובבות, כדי להחדיר את חומרי הניקוי ולהסיר כתמים.
  • ייבוש השטיח – ניתן לבצע סחיטה וייבוש במפעל, או שאיבה עדינה לצורך הסרה של הלכלוך שהתייבש עם חומרי הניקוי.

 

 

ניקוי שטיחים בירושלים – מחירון

 

סוג השירות מחיר
ניקוי שטיח כניסה לבית עד 150 ס"מ
ניקוי שטיח סינטטי 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח שאגי 70 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח מקיר לקיר 20 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח לאחר הצפה 60 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח עבודת יד 60 ש"ח למ"ר
ניקוי ונטרול ריחות 300 ש"ח
ניקוי שטיחים סינים 30 ש"ח למ"ר
ניקוי שטיח צמר 70 ש"ח למ"ר

 

ניקוי שטיחים DIY – כל הטיפים שכדאי להכיר

אם אתם צריכים לנקות שטיח ורוצים לנסות לעשות את זה בעצמכם, כדאי להכיר את השיטות שיבטיחו לכם שטיח נקי, בטוח לשימוש באופן היעיל ביותר.

 

  • ניקוי אבק וחול

שואב אבק הוא מכשיר חובה לניקוי שטיחים ביתי. חשוב להקפיד על שאיבה טובה אחת לשבוע/שבועיים – לכל הפחות. אחת לכמה חודשים, או יותר, חשוב להוציא את השטיח להתאוורר ובאותה הזדמנות – לנער אותו היטב.

ניתן גם להפוך את השטיח, לדרוך וללכת עליו במשך יומיים שלושה, כדי לאפשר לכל החול והאבק לשקוע אל הרצפה. לאחר מכן ניתן לטאטא את הרצפה ולהחזיר את השטיח.

 

  • ניקוי כתמים מהשטיח

חשוב לפעול בזהירות, כדי שלא למרוח את הכתם ולהרחיב את הנזק. לכן, חשוב לספוג את הנוזל המכתים – מהר ככל הניתן. אם למשל נשפכה לכם כוס יין על השטיח, אסור לשפוך עליו מים וסבון, כי הדבר רק ירחיב את שטח ההתפשטות של כתם על השטיח. לכן, יש להשתמש במטלית או ניר סופג, לספוג היטב את כל עודפי הנוזל שלא נספגו בסיבי השטיח. לאחר מכן אפשר להשתמש בחומרי ניקוי חזקים – מתאימים לסוג הסיבים של השטיח, כדי לטשטש את שאריות הצבע על סיבי הבד. חשוב לייבש היטב את השטיח לאחר שמספיגים אותו בנוזלים לצורך ניקוי.

 

  • חשיבותה של פעולה מהירה

פעולה מהירה מיד לאחר היווצרות הכתם על השטיח, תאפשר לכם לנקות אותו ביעילות רבה יותר, תוך גרימת נזק מינימלי לסיבים. ככל שהחומר המכתים נמצא זמן רב יותר על השטיח, כך הוא חודר לסיבים באופן יעיל יותר ולכן קשה יותר לנקות אותו.

 

  • בחירה נכונה של חומרי ניקוי

חשוב לבחור חומרי ניקוי מתאימים לסוג השטיח שלכם, שכן כל סוג של סיבים מגיב אחרת לחומרי ניקוי שונים. בעיקר חשוב להקפיד ולהיזהר, בעת ניקוי שטיח מסיבים טבעיים, שכן מדובר על סיבים רגישים, שיכולים להיפגע בקלות.

 

 

ניקוי שטיחים בירושלים מסוגים שונים – מה ההבדלים?

ניקוי שטיחים שונים נעשה בדרכים שונות וזה משפיע כמובן על מחיר הניקוי וגם על זמן הניקוי. אז רגע לפני שאתם מתחילים לחשב, כדאי שתכירו את הדגשים השונים בניקוי שטיחים מסוגים שונים:

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר 

כשאנחנו מוזמני לעשות ניקוי שטיחים מקיר לקיר יש רק דבר אחד שאנחנו יודעים מראש – אי אפשר לקחת את השטיח לניקוי במפעל, גם אם הוא במצב גרוע.

לכן, כדי לתת לשטיח שלכם את הטיפול הכי טוב שאנחנו יכולים, אנחנו מקפידים להגיע מראש עם כל הציוד הדרוש, בהתאם לצפיפות הסיבים של השטיח ועמידות החומר, כדי לבצע את הניקוי על הצד הטוב ביותר.

 

ניקוי שטיחים פרסיים בירושלים

כאשר אנחנו מוזמנים לבצע ניקוי שטיחים פרסיים, אנחנו בדרך כלל יוצאים מנקודת הנחה שמדובר על שטיחים יוקרתיים, עדינים ומיוחדים, שצריך לנקות אותם באמצעות שיטות ניקוי מותאמות במיוחד.

אנחנו מקפידים לבחור חומרי ניקוי עדינים, שלא פוגעים בצבעים של השטיח או במרקם העדין שלו, אבל אנחנו גם בדרך כלל מעדיפים לקחת שטיח כזה למפעל, כדי לתת לו שם טיפול בהתאמה אישית, שיבטיח לכם שטיח נקי, שיחזור אליכם ללא פגע.

 

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי מתמקד דווקא בהתמודדות עם הסיבים הארוכים שלו. יש שטיחי שאגי איכותיים יותר ואיכותיים פחות וכל אחד מהם מקבל טיפול בהתאם למצב שלו ולרמת העמידות שלו, אבל בכלל, שטיח שאגי, אולי יותר מכל שטיח אחר, חייב לקבל שירות ניקוי שטיחים בירושלים, פשוט כי הוא שטיח נוטה לאגור המון לכלוך.

 

ניקוי שטיח עבודת יד

שטיחים בעבודת יד הם לרוב שטיחים עדינים ויקרי ערך. משום כך אנחנו בדרך כלל מעדיפים לקחת אותם לניקוי במפעל, אבל יש סוגים שונים של שטיחים בעבודת יד ולכן, אנחנו בודקים לפני הכל – איזה סוג ספציפי של שטיח יש לכם כדי לקבוע בדיוק מהי הדרך הטובה ביותר לנקות אותו.

 

שאלות ותשובות על ניקוי שטיחים בירושלים:

האם אפשר לנקות את השטיח במקום, או שלוקחים אותו למפעל?

ניתן לנקות את השטיח במקום במצבים רבים, אך במקרים מסוימים, מדובר על שטיח מלוכלך באופן מיוחד, עדין ויקר במיוחד, או כל נתון אחר שאינו מאפשר לבצע ניקוי במקום, נמליץ על ניקוי השטיח במפעל, לקבלת תוצאה טובה יותר.

 

למה יש כאלה הבדלים בולטים בין המחירים של ניקוי שטיחים שונים?

שטיחים שונים מצריכים התייחסות שונה – חומרי ניקוי שונים, תהליך ניקוי שונה, זמן עבודה שונה. משום כך, גם המחירים משתנים בין הסוגים השונים של השטיחים. בנוסף, ככל שהשטיח גדול יותר, כך סביר להניח שתקבלו מחיר נמוך יותר למ"ר, אבל ככל שהשטיח קטן יותר, כך המחיר למ"ר עשי לעלות.

 

מה מיוחד בניקוי שטיח לאחר הצפה?

שטיח לאחר הצפה ספוג בנוזלים, אשר לרוב לא מספיקים להתייבש לפני שמגיעים לנקות אותם. נוזלים אלה אינם נקיים והם למעשה רווים בחומרים מזהמים. אלה נספגים בסיבי השטיח בצורה יעילה מאוד – בגלל שהם מעורבבים בנוזל. חלק מהחומרים אף נמסים ונספגים בסיבי השטיח בצורת כתם, כלומר משתלבים בתוך הסיבים ולכן קשה מאוד להסיר אותם.

 

האם יש סוגי שטיחים שלא ניתן לנקות באופן מקצועי?

לא. ניתן לנקות את כל סוגי השטיחים באופן מקצועי, אבל יש כתמים קשים יותר לניקוי, סוגי סיבים עדינים יותר, שצריך להיזהר בתהליך הניקוי שלהם ולכן, במקרים מסוימים נמליץ על תהליך ניקוי עדין יותר, בגלל סוג השטיח.

האם אתם מציעים שירותי ניקוי שטיחים בירושלים תלפיות ?

חברתנו מציעה שירותי ניקוי שטיחים, בכל חלקי ירושלים והסביבה, כולל בתלפיות. אתם מזמנים לייצור אתנו קשר לתיאום שירותי ניקוי.

 

איך מוצאים חברה לניקוי שטיחים בירושלים שמציעה שירות בשעת הערב?

בירושלים יש מספר חברות המציעות שירותי ניקיון שטיחים, ולכן מומלץ לצלצל או לשלוח הודעה, ולשאול את שעות הפעילות. בנוסף יש חברות גדולות וותיקות שיש להם אתר, ואז אפשר פשוט לראות את שעות פעילות ומשם לתאם כבר לתאם באיזה שעה ויום הכי מתאים לכם

 

 

שירותים נוספים

חיפוש

לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד

מעדיפים שנחזור אליכם ?

מלאו את הטופס !

דילוג לתוכן